Online hry zdarma | superhry

Přidat gadget na iGoogle sdílet na Facebook sdílet na Twitter sdílet na Delicious sdílet na Google buzz sdílet na Blogger sdílet na Stumbleupon sdílet na Digg
Do oblíbených
Registrace přihlášení přes Google přihlášení přes Facebook přihlášení přes Twitter

Online hry zdarma - Multi Games - 52852 online her

Vítejte. Jestli jste hledali nějaké online hry zdarma na internetu, tak se na chvíli zastavte. U nás najdete tisíce online her přehledně řazených v kategoriích. Pro lepší zážitek se registrujte jako hráč, vyberte si online hru podle vašeho gusta a hrajte online hry na internetu.

Některé popisy her jsou realizovány pomocí automatického překladače. Prosíme o schovívavost. Na překladech se průběžně pracuje.

 Nejnovější online hry zdarma na internetu

Online hry zdarma isoball isoball -Dostat míč do díry vybudováním stopou pomocí různých druhů bloků.
-Cílem je vybudovat stále složitější skladby pomocí dané bloky pomáhat míč při dosažení cílové díru.
-Hra je proti hodiny více než 20…

Online hry zdarma jigsaworld.com machine jigsaworld.com machine Skládačka stroj. Hrát s více než 100 obrázků, nebo použít naši vysoce přizpůsobitelný hlavolam motoru hrát s vlastní obrázky. Další informace o http:\/\/www.jigsaworld.com\/blog\/?cat=4

Online hry zdarma Archery 8-Shot Archery 8-Shot Barvité a jednoduché Lukostřelba hra kde pokusíte zasáhnout cíl. Má také nejvyšší skóre tabulce vidět jak to proti svým přátelům

Online hry zdarma Go to Hell! Go to Hell! Jdi do pekla a zjistit tajemství v této konečným puzzle\/arkády\/plošinovka. Budete muset kopat celou cestu dolů do jeskyně naplněné vodou, láva, balvany a nepřátelé. Můžete vyhnout se dusí a zabít nepřátelé řízení toku…

Online hry zdarma Racing Car Slider Puzzle Racing Car Slider Puzzle Velké posuvné hra puzzle s obrázkem závodní auta. Posunutí kousky do prázdných prostor pro vytvoření obrázku. Zvolte své potíže na vrchol.

Online hry zdarma Defend the Village Defend the Village Hájit své vesnice proti nepřátelské útočníkům, které chtějí zničit ji.

Online hry zdarma My Jigsaw Valentine My Jigsaw Valentine Potěšte se tyto lahodné Valentine skládačky. Existuje pět různých dobrot vybírat. Soutěží nejvyšší online skóre skóre útoku nebo v klidu a hrát \"Relax\" režimu.

Online hry zdarma It`s Alice Time It`s Alice Time Alice má krásné fantasy. myslí, že jsou tam mnoho létající objekty, chce se jim ale ne láhev (dává to můžete zmenšit, tak ona musí chytit houba, normalizovat její tělo její tělo). Ale Ahoj. je jich jen málo lidí, které…

Online hry zdarma Badabul Badabul Zvolte hejsek, blechy, letáku nebo bojovníka a chytit bubliny, než dosáhnou vrcholu. Zabít nebo se vyhnout monstra. Upgradovat váš hrdina a odemknout potíže režimy.

Online hry zdarma 4th and Goal 4th and Goal Na Super Bowl s touto fotbalové hře s názvem 4. a cíl! Tato hra byla vyvinuta s vstup od současných hráči, trenéři a bývalý profesionální fotbalisti. Vyberte možnost Spustit nebo pass hraje na útok. Zvolte jiné…

Online hry zdarma Three Person Music Band Three Person Music Band Šaty až tří lidí najednou. Jako vedoucí a zavedených módní návrhář, jste je volána na poskytnout kompletní proměna vyžaduje pro tento úžasný hudební skupina tři osoby. Pomoci zvolit, jaké oblečení a doplňky nosit tak,…

Online hry zdarma Wild Reign: Character Creator Wild Reign: Character Creator Charakter tvůrce k zvýšení povědomí pro nadcházející Flash mmorpg divoké panování. Založeno na Blackblood Alliance komiksové série (http:\/\/theblackbloodalliance.com\/). Prohlédněte si programmer's blog…

Online hry zdarma Jigsaw: Annunziata Church Square Jigsaw: Annunziata Church Square Čas na nějaké architektonického vzdělání. Užijte si tyto kousky.

Online hry zdarma Wonderland Days Sim Date Wonderland Days Sim Date Seznamovací simulace bezpečné pro všechny věkové kategorie. Máte 30 dní prozkoumat Wonderland s interaktivní dějová linie a okouzlující znaky. Získat body EXP a vztah s každý znak mluvit a komunikovat s nimi. Více EXP…

Online hry zdarma Click It Click It Jak rychle jste se!

Online hry zdarma Blocky 2 Blocky 2 Blocky je na to znovu! Procházení úrovněmi, vyhnout se červená.

Online hry zdarma Zebra Jigsaw Zebra Jigsaw Zebra skládačka. 12, 48 a 192 kusů. Lze to vyřešit?

Online hry zdarma MoeJackson`s Cintia Dicker MoeJackson`s Cintia Dicker Cintia Dicker je brazilská modelka.
Se narodila v Campo kusovníku, Rio Grande do Sul.
Objevila se v reklamách na Ann Taylor, Macy, Victoria's Secret, L'Oréal a Yves Saint Laurent. Její nejnovější…

Online hry zdarma The Quest for the Lost Sheep The Quest for the Lost Sheep Najdete deset Bo Peep ovcí? Text dobrodružství s motivem kolem říkadel a pohádky.

Online hry zdarma Dirt Bike Racing Jigsaw Dirt Bike Racing Jigsaw 25 Ks skládačka s obrázkem motorka závodní akční scénu. Zkuste doplnit skládačku tak rychle, jak je možné s nebo bez obrázku na pozadí na pomoc.

Online hry zdarma Chemical  elements. Find the alien... Chemical elements. Find the alien... Vzdělávací hra o chemických prvcích. Najděte mimozemský prvek v horní.

Online hry zdarma Mad Cow Mad Cow Kráva pomoc k ochraně kojoti od farmy.

Online hry zdarma Chemistry. Organic compounds. Chemistry. Organic compounds. Chemie vzdělávací hra o organických sloučenin.

Online hry zdarma Eva Star Eva Star Eva je roztomilý manga dívka, a ona bude hrát s vámi v této široké hře.Jen její cílové skóre pro každou úroveň a Vaše skóre přenáší z jedné úrovně do druhého.

Online hry zdarma Metal Monster II Metal Monster II Kovová obluda je rychle Desková hra, musíte klepnout na souvislé barevné kuličky k jejich odstranění. Čas běží rychle a přidá nový řádek na dně. Shromážděte alespoň 6 diamanty se jít na další úroveň.Čas je spuštěna......

Online hry zdarma Wooden House Escape Wooden House Escape Dřevěný dům útěk je další bod a klepněte na tlačítko dům útěk hru vytvořil Rhosus. Zadali jste nový rok v domě vašeho přítele. Ale nepamatuješ si nic o pozdních hodin v noci. Nezapomeň, že jsi doma svého kamaráda a měl…

Online hry zdarma Small Room : Simple Escape Small Room : Simple Escape Malé místnosti - jednoduché útěk je další nový bod a klepněte na tlačítko typ místnost escape hra od Rhosus. Pokuste se vyhnout v místnosti v vyhledání položek a řešení hádanek. Hodně štěstí a příjemnou zábavu!

Online hry zdarma Transpong Transpong Jak se cítíš na vítězství proti své přátele na Pong? Máte dost hloupý AI? Jak se cítíš ty hloupý online hráčů? Pak zde je konečným cílem: trestat na pong!

Transpong vám umožňuje translocate a hrát konečným…

Online hry zdarma Sonic Speed Spotter Sonic Speed Spotter Hrát Sonic rychlost pozorovatel a uvidíme, jak rychle lze rozpoznat rozdíly Sonic X. Závod na hodiny a body. Musím rychle jít!

Online hry zdarma Wild Mirror 2 Wild Mirror 2 Přímá 10 rozdílů v zrcadlové obrazy

Online hry zdarma Avatar Game Avatar Game V budoucnu Jaku, ochrnutý válečný veterán, přinesla na jinou planetu, Pandora, který je obývá Na'vi, humanoidní rasa s vlastním jazykem a kulturou. Ze země se ocitají v rozporu s navzájem a místní kultura

Online hry zdarma MoeJackson`s Candice Swanepoel 2 MoeJackson`s Candice Swanepoel 2 Candice Swanepoel je nejlépe známý jihoafrický model pro její práci s Victoria's Secret. Stala se jednou ze společnosti smlouvy \"Angels\" v roce 2010.

Vyplňte tento hlavolam s 6 různých…

Online hry zdarma MoeJackson`s Repo Men MoeJackson`s Repo Men Nelsone je sci-fi akční thriller režie Miguel Sapochnik a hlavní roli Jude Law a Forest Whitaker.

Online hry zdarma CrazyBall CrazyBall Pomocí míč shromáždit všechny hvězdy a přesuňte míč na dokončení otvor

Online hry zdarma Ball from clouds Ball from clouds Do černé díry pomocí myši přesunete míč.

Online hry zdarma Atomic Reaction Atomic Reaction Pomocí myši začít atomové reakce

Online hry zdarma Run sheep, run Run sheep, run Ušetřit spoustu. Přesunete bloky zbavit chybná chmurných.

Online hry zdarma Jigsaws: Wild Animals Collection Jigsaws: Wild Animals Collection Hra puzzle s: 5 druhů hrají více železářství vybírat.

funkce ukládání úrovně obtížnosti 3. Tak můžeš se vrátit do své puzzle k pozdějšímu datu.

Online hry zdarma High Speed Chase 2 High Speed Chase 2 Být další super agentem.

Online hry zdarma Sudoku 2010 Sudoku 2010 Nejlepší flash hra sudoku, které jsou k dispozici. Vlastní genaerating puzzle hra, infinit nubmer skládačky. Začalo to uložit pokroku, takže můžete dokončit hru kdykoliv!

 
 

 Top 10 online hry zdarma - vaše superhry

Online hry zdarma Escape Redgrove Manor Escape Redgrove Manor You and your friends went to check out the creepy old Redgrove Manor. Once you were inside you friends disappeared! Now you must find a way out by finding items and solving puzzles. Good luck and have fun!

Online hry zdarma Bloons Tower Defense 4 Bloons Tower Defense 4 BTD4 funkce lepší grafiku, spoustu nových a původní věž typů a tun upgrady pro každý typ věže. Hodně skladeb, ukládání hry, Pyramida kariéry, režim izolovaného prostoru a apopalypse režim. Bloons Tower obrany 4 vám…

Online hry zdarma Amazing Brain Online Amazing Brain Online Úžasné mozku umožňuje vykonávat svou mysl s řadou mini her logiky, paměti, výpočtu a pozorování.

Online hry zdarma Insects TD Insects TD Hmyzu jsou v pohybu. Dokážete je zastavit?

Cílem hry je eliminovat hmyzu hrozbu, než se dostanou na konec cesty.
Toho docílíte tak, že konstrukci ladybirds podél cesty k útoku protijedoucí hmyz.

Online hry zdarma Bazonga Quake Bazonga Quake Jump'n' snímek platformeru akce s holkou, jejíž ňadra způsobuje zemětřesení! Objevte sedm nastavení, renderovaná grafika a animace, vtipné dialogy a snadné ovládání přes dva klíče.

Online hry zdarma Black Enchanter Black Enchanter 블랙 매력있는 사람

Online hry zdarma Achtung, die Kurve! Flash Remake Public Achtung, die Kurve! Flash Remake Public Achtung, die Kurve! ponese jistou podobnost do hry had a Tron, ačkoli v Achtung, die Kurve! Flash Remake, hlavním cílem je hrát proti svým přátelům a protihráč udeřil o zeď, jeho křivky nebo vaše křivky. Řídíš křivka…

Online hry zdarma 25 Boxes China 25 Boxes China 在这个游戏中,你可以测试自己的视野是否宽广。找到数字、字母或符号,然后找出它们所对应的盒子。来挑战排行榜的冠军吧。

Online hry zdarma Trivia Warrior Trivia Warrior Play the best Trivia game ever, compare your score with your friends as you battle it out to see who is the best Trivia Warrior.

Online hry zdarma Ball Lines Ball Lines Move the balls to from lines of 5 or more balls of the same color. The lines can be horizontal, vertical or diagonal.

 
 
Hráč Počet her zlatá sennesseedott 202
stříbrná nbarwonderful 110
bronzová wkidwnter 72
fagraeftomas 72
dnatredosanti 55
lomloyd 53
terka 50
ichristianfake 44
ialkrainmiche 39
nmiantedd 22
 
Online hra Hráč Skóre Christmas Crush jan68 51278
Breakout Christmas jan68 1238
Trendyhead Slots anicca53 2900
Dolphin Ball 2 monika22 1960
6 Peaks Solitaire angi606 161771
Santa`s Slots anicca53 1825
Hamburger Slot... angi606 4102
Space Slots angi606 180
Bubble Beach 2 anicca53 1860
Tri-Peak Solitaire anicca53 59935
 
Zapař si hry online zdarma hned teď.
Hrajte světovou farmářskou hru Farmerama, vstupte do bojů středověku ve hře Divoké kmeny a užijte si další superhry na Hrajzdarma.cz
Zahrajte si 1001 her na webu poggo.cz, kde naleznete také hry pro nejmenší zcela zdarma.
Online hry zdarma
Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás vtip, humor a zábava.
 
Vydělávej díky proviznímu systému BackLinks Genius